SL 3D ПРИНТЕР
德国展会 банер
bannertu0227
3D скенирање
X

Како претходник за 3D скенирање и 3D печатење со 25+ години искуство, обезбедуваме сеопфатно решение за 3d печатење, кое опфаќа 3d печатачи и 3d скенер, материјали за печатење и услуги за 3d печатење.

дознајте повеќе за компанијата

ИСТРАЖИ ГО НАШИОТГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ

Лесен за користење, моќен, автоматски

КомплетнаРешение за 3D печатење

 • 3D ПЕЧАТЕЊЕ
 • 3D скенер
 • ДОДАТОЦИ

Висока прецизност

Погодно

Пренослив

Применливо во повеќе ситуации

Ние нудиме широк спектар на додатоци за подобрување на вашето искуство со 3D печатење.

ние ќе се погрижиме секогаш да добивате
најдобри резултати.

 • АПЛИКАЦИЈА ЗА 3D ПЕЧАТЕЊЕ

  АПЛИКАЦИЈА ЗА 3D ПЕЧАТЕЊЕ

  Рапид прототип, лиење, уметнички дизајн, индустриско производство, производство на чевли, медицинска индустрија итн.
 • АПЛИКАЦИЈА ЗА 3D СКЕНИРАЊЕ

  АПЛИКАЦИЈА ЗА 3D СКЕНИРАЊЕ

  Автомобили, алатки и лиење, аеронаутика, обратно инженерство, 3D инспекција, медицински итн.
 • ЗА НАС

  ЗА НАС

  25+ години искуство во истражување и развој и производство на 3D принтери и 3D скенери.

најновостудии на случај

Контактирајте за да добиете понуда

Од своето основање, SHDM развива висококвалитетни 3D печатачи за корисниците ширум светот.Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и ја зголемија долготрајната доверба меѓу старите и новите клиенти.

поднесете сега

Клиент

 • 东南汽车
 • 合工大
 • 华为
 • 吉林大学
 • 兰州大学
 • 美的
 • 奇瑞
 • 山东博物馆
 • 上海交大
 • 上汽通用汽车
 • 同济大学
 • 震旦
 • 中国兵器工业集团
 • 中国美术学院

најнововести и блогови

Гледај Повеќе