PRINTER SL 3D
德国展会 banner
bannertu0227
Skanimi 3D
X

Si një pararendës i skanimit 3D dhe printimit 3D me 25+ vjet përvojë, ne ofrojmë një zgjidhje gjithëpërfshirëse të printimit 3D, duke mbuluar printerin 3D dhe skanerin 3D, materialet e printimit dhe shërbimet e printimit 3D.

di më shumë për kompaninë

Eksploroni TONAPRODUKTET KRYESORE

Lehtë për t'u përdorur, i fuqishëm, automatik

Një e kompletuarZgjidhje printimi 3D

 • PRINTI 3D
 • SKANERI 3D
 • AKSESORËT

Saktësi e madhe

I përshtatshëm

Portativ

E aplikueshme në situata të shumta

Ne ofrojmë një gamë të gjerë aksesorësh për të përmirësuar përvojën tuaj të printimit 3D.

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

 • APLIKACION PËR PRINTIM 3D

  APLIKACION PËR PRINTIM 3D

  Prototip i Shpejtë, Kallëp, Dizajn Art, Prodhim industrial, Prodhim këpucësh, Industri mjekësore, etj.
 • APLIKACIONI PËR SKANI 3D

  APLIKACIONI PËR SKANI 3D

  Automobile, Vegla pune dhe derdhje, Aeronautikë, Inxhinieri e kundërt, Inspektim 3D, Mjekësi, etj.
 • PËR NE

  PËR NE

  25+ vite përvojë në R&D dhe prodhimin e printerëve 3D dhe skanerëve 3D.

të funditstudimet e rasteve

Kontaktoni për të marrë një ofertë

Që nga themelimi i saj, SHDM ka zhvilluar printera 3D me cilësi të lartë për përdoruesit në mbarë botën.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe kanë rritur besimin afatgjatë midis klientëve të vjetër dhe të rinj.

dorëzo tani

Klienti

 • 东南汽车
 • 合工大
 • 华为
 • 吉林大学
 • 兰州大学
 • 美的
 • 奇瑞
 • 山东博物馆
 • 上海交大
 • 上汽通用汽车
 • 同济大学
 • 震旦
 • 中国兵器工业集团
 • 中国美术学院

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë